Úvod » LÉKY VOLNĚ PRODEJNÉ » BOLEST » VNITŘNÍ PŘÍPRAVKY » Apo-Ibuprofen Rapid 400mg cps.20x400mg


        

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg cps.20x400mg

 

Kód SÚKL: 0170271
EAN kód: 8594158133397
Běžná cena 109,00 Kč
Naše cena:
85,00 Kč

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých léků, NSAID), zmírňuje bolest a snižuje horečku.

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules je určen k použití u dospělých a mladistvých s hmotností nad 40 kg (od 12 let) k úlevě od mírné až středně silné bolesti, např. při bolesti hlavy, akutní migréně (s aurou nebo bez aury), bolestech svalů, menstruační bolesti, horečce a bolesti spojené s běžným nachlazením.

Dávkování:

Doporučená dávka u dospělých a mladistvých s hmotností nad 40 kg (od 12 let) je: 1 tobolka (400 mg ibuprofenu) až 3x denně dle potřeby. Užívejte pouze dávku nutnou k dosažení úlevy od příznaků onemocnění a dodržujte odstup nejméně 6 hodin mezi jednotlivými dávkami.

Neužívejte více než tři tobolky (1200 mg ibuprofenu) během 24 hodin.

ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI!

apoibuprof.pdf