Úvod »» LIQUIDO DUO FORTE šampon na vši 200ml+ sérum


    

LIQUIDO DUO FORTE šampon na vši 200ml+ sérum

 

EAN kód: 8594059734709
Naše cena:
355,00 Kč

LIQUIDO DUO FORTE představuje dvojitý zásah proti vším, v podobě šamponu a séra na vlasy.

Působí na veš třemi mechanickými účinky (2 x dušení, 1 x liQuidace).

Doporučujeme sérum vždy aplikovat dle doporučeného použití před aplikací šamponu.

LIQUIDO DUO FORTE je založen na bázi olejů a rostlinných silic, je šetrný a dobře snášený i citlivou pokožkou, nedráždí ji, není parfemován a je vhodný i pro malé děti nebo alergiky.

Šampon obsahuje jako účinnou složku speciální olej dimethicon a směs přírodních silic. Tyto unikátní látky vytváří nepříznivé podmínky pro přežívání, růst a množení vší.

LIQUIDO DUO FORTE nabízí ve svém balení hřebínek a čepici pro zábal.

Přípravek je velmi dobře snášen i citlivou vlasovou pokožkou, je tedy vhodný pro alergiky. V ideálním případě můžete LIQUIDO DUO FORTE používat také při zvýšeném výskytu vší ve Vašem okolí.

Použití:

PRVNÍ ZÁSAH = ošetření sérem LIQUIDO DUO FORTE - zdravotnický prostředek

LIQUIDO DUO FORTE sérum na vlasy ideálně doplňuje účinnost LIQUIDO DUO FORTE šamponu.

NÁVOD K POUŽITÍ:

 1. Do mokrých vlasů vetřete dostatečné množství LIQUIDO DUO FORTE séra tak, aby všechny vlasy byly sérem dokonale ošetřeny.
 2. Sérum nechte ve vlasech asi 5 minut působit. Délku působení je možné prodloužit (až na 30 minut) nejlépe formou zábalu s čepicí (zvyšujete tak účinnost).
 3. Sérum pak z vlasů omyjte vodou a běžným šamponem.
 4. Poté pokračujte v aplikaci šamponu LIQUIDO DUO FORTE dle návodu.

DRUHÝ ZÁSAH = ošetření šamponem LIQUIDO DUO FORTE - zdravotnický prostředek

LIQUIDO DUO FORTE - šampon na vlasy.

Šampon LIQUIDO DUO FORTE je účinný zdravotnický prostředek, který vytváří ve vlasech nepříznivé podmínky pro přežívání, růst a množení vší. Šampon obsahuje jako hlavní účinnou složku speciální olej dimethicon farmaceutické kvality, který ucpává dýchací trakt vši, což vede k jejímu udušení. Šampon dále obsahuje speciální směs repelentně účinných přírodních silic (olejů), které mohou snižovat pěnivost. Opakovaná aplikace šamponu LIQUIDO DUO FORTE dle doporučeného použití zajišťuje spolehlivou účinnost proti vši, hnidám a nymfám. Opakovaná aplikace šamponu je doporučena i v období zvýšeného výskytu vší.

NÁVOD K POUŽITÍ:

 1. Po předcházející aplikaci séra a po jeho omytí z vlasů běžným šamponem aplikujte ihned do mokrých vlasů asi 10–15 ml LIQUIDO DUO FORTE šamponu a rovnoměrně v celé vlasové části hlavy vtírejte do napěnění.
 2. Napěněný šampon ponechte ve vlasech min. 5 - 10 minut působit, a potom ho omyjte vodou.
 3. Osušte vlasy osuškou, ponechte je nejlépe samovolně oschnout (zvyšujete tak účinnost) nebo je případně osušte fénem.
 4. Pomocí přiloženého hřebínku vyčešte vši, hnidy a larvy.
 5. Aplikaci obou přípravků a celý tento postup opakujte nejlépe 3krát v intervalu 5 - 7 dní.

ODSTRANĚNÍ UHYNULÝCH VŠÍ A VAJÍČEK:

Vlhké vlasy pročešte přiloženým hřebenem – tzv. všiváčkem. Vlasy na hlavě rozdělte do čtyř dílů. Každý z nich pročesávejte důkladně, zvlášť pramen po pramenu tak, že přiložíte zuby hřebínku těsně k hlavě a vlasy vyčesáváte po celé délce až po konečky. Poté, co jednu stranu pramene vlasů očistíte od vší a vajíček, pokračujte v čištění i z druhé strany, dokud nebude úplně ošetřená. Hřeben nemusí zachytit všechna vší vajíčka, je proto nutné pozorně prohlédnout vlasy a ručně stáhnout zbývající hnidy. Může to být pracné, ale pro úspěch celého procesu nezbytné.
Dejte si pod vyčesávané vlasy bílý papír – zachytíte a dobře uvidíte padající parazity. Po každém vyčesání hřeben důkladně opláchněte, odstraňte všechny vlasy, zachycené vši a hnidy a osušte hřeben ubrouskem. LIQUIDO DUO FORTE je doporučeno používat v období zvýšeného výskytu vší ve Vašem okolí.