Úvod »LÉKY VOLNĚ PRODEJNÉ»NACHLAZENÍ » ASPIRIN 500MG POR.TBL.OBD.40x500mg


        

ASPIRIN 500MG POR.TBL.OBD.40x500mg

img

 

Skladem: 10,00 ks
Dostupnost: ihned
Doba dodání Zboží Vám můžeme doručit již 27.02.2018 do 15:00.
Stačí, když zboží objednáte nejpozději dnes do 15:00
Kód SÚKL: 0188204
EAN kód: 8590322002896
Běžná cena 176,00 Kč
Naše cena:
165,00 Kč

do košíku:
  ks  

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou.

Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku).

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů.

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety je určen pouze pro dospělé a dospívající od 12 let věku (vážící 40 kg a více). Zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka na jiné formy kyseliny acetylsalicylové určené k podání pacientům s hmotností nižší než 40 kg. Pokud se do 3 dnů (u horečky) nebo 3-4 dnů (u bolesti) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Dávkování:

Pouze k perorálnímu podání.

Tabletu/tablety zapijte velkým množstvím vody.

Dospělí a dospívající (od 16 let věku) .

Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. U intenzivnější horečky nebo bolesti je doporučená jednotlivá dávka 2 tablety. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Celková denní dávka nemá přesáhnout 6 tablet.

Starší pacienti (od 65 let věku)

Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Celková denní dávka nemá přesáhnout 4 tablety.

Dospívající ve věku 12-15 let (vážící 40-50 kg)

Dávkování závisí na hmotnosti dospívajícího; odkaz na věk je pouze orientační. Doporučená jednotlivá dávka je 1 tableta. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodin. Celková denní dávka nemá přesáhnout 6 tablet.

ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI!!

aspirin500.pdf