Úvod »PŘÍPRAVKY PRO ZVÍŘATA» Walmark Biopron Forte 30 tobolek


    

Walmark Biopron Forte 30 tobolek

 

EAN kód: 8594024761600
Běžná cena 289,00 Kč
Naše cena:
259,00 Kč

Biopron FORTE je komplex probiotických bakterií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus) a probiotických kvasinek Saccharomyces boulardii s vysokou klinicky ověřenou účinností při akutních průjmech různého původu.

Indikace

 • při akutních průjmech různého původu (dietní chyba, patogeny),
 • při průjmech po užívání antibiotik a při průjmech cestovatelů,
 • pro obnovu střevní mikroflóry,
 • pro posílení imunity.

Aktivní složky

 1. Příznivě působí při akutních průjmech: Saccharomyces boulardii - vykazuje schopnost vázat na sebe patogenní bakterie, čímž brání jejich přichycení ve střevním traktu a produkci bakteriálních toxinů.1) Saccharomyces boulardii je vysoce účinná a velmi dobře tolerovaná při užívání v případě urputného a déletrvajícího průjmu.2) Kombinace bakterií Lactobacillus acidophilus a Lactobacillus rhamnosus redukuje průjem různého původu.5)
 2. Pomáhá obnovit zdravou střevní mikroflóru: Saccharomyces boulardii snižuje výskyt patogenů (Salmonela, E.coli, Clostridium difficile) ve střevě tím, že podporuje růst laktobacilů a bifidobakterií.3,4) Společně s obsaženou vlákninou (fruktooligosacharidy a inulin) tak pomáhá znovu nastolit fyziologickou střevní mikroflóru.
 3. Podílí se na stimulaci obranných mechanismů organismu: Lactobacillus acidophilus a Lactobacillus rhamnosus zvyšují populaci aktivních imunitních buněk připravených omezovat množení patogenů.

Dávkování

Doporučené dávkování: Dospělí a děti od 3 let: 1 tobolka 1-2x denně při jídle. Při akutních obtížích se doporučuje užívat 2 tobolky denně. Děti od 6 měsíců do 3 let užívají vysypaný obsah 1 tobolky denně společně s jídlem nebo nápojem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení

Složky: Obsah v denní dávce (2 tobolky)

Saccharomyces boulardii Lactobacillus acidophilus Lactobacillus rhamnosus

10 x 109 CFU*
Fruktooligosacharidy 80 mg
Inulin 50 mg
Přídatné látky: želatina, oxid titaničitý (barvivo)

*CFU - počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming units)

Upozornění

Výrobek neobsahuje lepek. Výrobek není určen pro děti do 6 měsíců. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu.

Skladování

Skladovat v suchu při teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí! Nevystavovat přímému slunci!

Vyrobeno v přísných hygienických a kvalitativních podmínkách akreditovaných systémů GMP (Správná výrobní praxe) a ISO 9001:2008 (Management jakosti). Oba systémy jsou náležitě auditovány.