Úvod » ZDRAVOTNÍCKÉ POTŘEBY » Přípravky s léčebnými účinky » TEREZIA FreeAngin spr.na bol.v krku25ml


    

TEREZIA FreeAngin spr.na bol.v krku25ml

 

EAN kód: 8594006897679
Běžná cena 169,00 Kč
Naše cena:
139,00 Kč

FreeANGIN sprej byl vyvinut pro rychlou úlevu při bolestech a škrábání v krku.

Tvoří jej silná kombinace rakytníkového oleje, extraktů ze šalvěje, měsíčku, heřmánku a máty peprné a lze ho využít pro zmírnění podráždění sliznice ústní dutiny a hltanu po chirurgických zákrocích, nebo jako konejšivou spršku na podrážděné hlasivky. Emulze vytváří na postiženém místě ochranný film, který zabraňuje vysušování sliznice, a současně zamezuje škodlivým mikroorganizmům proniknout do těla.

Sprej FreeANGIN tak dokazuje velikou pravdu, že síla léčivých bylinek se vždy pojí s láskyplnou ochranou, která je pro bylinky tak příznačná.

Složení:

Rostlinný olej, rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides oil), extrakt z listů šalvěje lékařské (Salvia officinalis), extrakt z květů měsíčku lékařského (Calendula officinalis), extrakt z heřmánku pravého (Chamomilla recutita), extrakt z listů máty peprné (Mentha piperita).

Dávkování:

FREEANGIN sprej je určený pro děti od 2 let. Děti do 6 let musí užívat přípravek pod dohledem dospělých. Užívejte 3x denně 2-3 vstřiky do krku až do odeznění onemocnění. Před použitím protřepejte lahvičku s otočným aplikátorem. Otočte aplikátor o 90 stupňů proti směru hodinových ručiček. Vystříkejte ústní dutinu a hrdlo stlačením otočného aplikátoru dvakrát až třikrát. Po aplikaci se doporučuje nejíst a nepít minimálně 30 minut.

Upozornění:

 • Zdravotnický prostředek
 • Není vhodný pro děti do 2 let.
 • Pozorně si přečtěte návod na použití.
 • Nejsou k dispozici žádné poznatky, které by bránily užívání
  přípravku během těhotenství a kojení.
 • Skladujte na suchých místech, která jsou chráněna před přímým působením slunečních paprsků, při teplotě od 15 °C do 25 °C.
 • Po otevření balení je doba použitelnosti 3 měsíce.