Úvod » DOPLŇKY STRAVY » LEDVINY A MOČOVÉ CESTY » Swiss NatureVia Mega brusinky cps.50+10


        

Swiss NatureVia Mega brusinky cps.50+10

 

Běžná cena 409,00 Kč
Naše cena:
399,00 Kč
Swiss NatureVia MEGA BRUSINKY  je doplněk stravy obsahující Cran-Max, což je patentovaný koncentrát nejvyšší kvality z celých plodů severoamerických brusinek.
Kapsle mají ochrannou technologii BioShield, tzn. brusinková vláknina tvoří ochranný obal, který chrání látky před žaludeční kyselinou.
Díky postupnému uvolňování se aktivní látky lépe vstřebávají a působí déle.
Severoamerická brusinka (Vaccinium macrocarpon - klikva) má nadstandardně vysoký obsah přírodních látek s fyziologickým účinkem - minerálů, vitamínů, stopových prvků, organických kyselin, vlákniny, polyfenolů, flavonoidů aj.
Neobsahuje žádné chemické konzervační látky, syntetická barviva, mléčné a pšeničné produkty, kvasinky ani cukr. Přípravek je vhodný i pro ženy v období těhotenství a kojení. Preparáty z brusinek je vhodné a bezpečné užívat i společně s antibiotiky.
 
Dávkování:
Užívejte 1 kapsli denně.
 
Složení:
Jedna kapsle obsahuje koncentrát Cran-Max (34:1), brusinkový bílkovinný prášek 500 mg.

Severoamerické brusinky (Vaccinium macrocarpon Aiton), želatina, protispékavé látky (stearát hořečnatý a oxid křemičitý.
 
Upozornění:
Není určeno pro děti do 3 let.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování, uchovávejte mimo dosah dětí a pamatujte, že doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.