ACUTIL cps.30

 

Parametr 1: Doplněk stravy
EAN kód: 8000036011225
Běžná cena 275,00 Kč
Naše cena:
245,00 Kč

Jedinečná kombinace omega-3 kyselin, vitamínů a dalších látek podporujících mozkové funkce. Dlouhodobé užívání omega-3 kyselin a vitamínů obsažených v Acutilu zlepšuje mentální funkce, zmenšuje úbytek objemu mozku a zvyšuje hustotu bílé hmoty mozku. Navíc, kombinace extraktu z Ginkgo biloba a fosfatidylserinu v Acutilu akutně zlepšuje přesnost a rychlost paměti. Na rozdíl od psychostimulancií, která zvyšují jen krátkodobý výkon, Acutil řeší příčinu poruch paměti a působí dlouhodobě.

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny DHA i EPA jsou součástí buněčných membrán nervových buněk, tedy neuronů, které jsou nezbytné pro přenos informací v mozku. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku. Množství DHA v jedné kapsli Acutilu (250 mg) je dostatečné k dosažení příznivého účinku.

Vitamín B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, podporuje metabolismus homocysteinu a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Zvýšení odbourávání homocysteinu snižuje jeho možné toxické působení na mozek.

Kyselina listová přispívá k normální psychické činnosti a podobně jako vitamín B12 pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání.

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Oxidativní stres vede k tvorbě volných kyslíkových radikálů, které mohou poškodit nervové buňky.

Složky standardizovaného extraktu Ginkgo biloba (min. 24% flavonoidů, min. 6% terpenoidů) přispívají ke správnému prokrvení mozku.

Fosfatidylserin
je složkou buněčných membrán nervové a mozkové tkáně.

Na rozdíl od psychostimulancíí, která zvyšují jen krátkodobý výkon mozku,
působí Acutil dlouhodobě.

 

Doplněk stravy. K dostání v lékárně bez lékařského předpisu.

Vhodny při stresu, pro osoby intelektuálně přetížené(studenti) a starší osoby

Dávkování: 1-2 kapsle denně s jídlem nebo nápojem

Vhodné pro dlouhodobé užívání

Složení  
Rybí olej 500 mg
Omega-3 mastné kyseliny 350 mg
Kyselina dokosahexaenová (DHA)* 250 mg
Kyselina eikosapentaenová (EPA)* 40 mg
Extrakt z Ginkgo biloba 60 mg
Fosfatidylserin 15 mg
Vitamín E 5 mg
Kyselina listová 250 µg
Vitamín B12 5 µg