Úvod »» Strepfen orm.pas.24x8.75mg


        

Strepfen orm.pas.24x8.75mg

 

Kód SÚKL: 0064908
EAN kód: 5000158102194
Naše cena:
195,00 Kč

Strepfen orm.pas.24x8.75mg

Pastilky Strepfen zmírňují bolesti a otoky v krku, které provázejí zánětlivá onemocnění horních cest dýchacích bakteriálního nebo virového původu. Při nachlazení přináší Strepfen úlevu od bolesti v krku, spojenou zvláště s bolestivým polykáním, a zklidňuje zánětlivé otoky hrdla.

  • Strepfen se také užívá jako pomocné léčivo při léčbě tonzilitid (angíny) a faryngitid (záněty hrdla).
  • Nástup účinku, projevující se jako útlum bolesti a omezení otoku v krku, by se měl dostavit během 30 minut po užití pastilky a měl by přetrvat po dobu 2-3 hodin.

Pastilky Strepfen obsahují flurbiprofen, který patří do skupiny látek známých jako nesteroidní antirevmatika, antipyretika a antiflogistika (NSAID). Tyto látky pomáhají tlumit záněty (otoky), bolest a snižují teplotu.

Strepfen složení:

Flurbiprofenum 8,75 mg v 1 pastilce. Pomocné látky jsou makrogol 300, hydroxid draselný, citronové aroma, levomenthol, tekutá glukosa, prostý sirup, čištěný med.

Strepfen dávkování:

Vždy užívejte přípravek přesně podle pokynů uvedených v této příbalové informaci. Pokud si nejste jistý/á, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Obvyklá dávka přípravku u dospělých a dětí od 12 let je jedna pastilka každých 3-6 hodin podle potřeby. Neužívejte více než 5 pastilek během 24 hodin.

  • Přípravek není určen pro dlouhodobou léčbu, neužívejte jej déle než 5 dnů.

Příbalová informace

strepfen-pil.pdf