Úvod »» GS Condro Diamant tbl.120


        

GS Condro Diamant tbl.120

 

EAN kód: 8594032756520
Běžná cena 800,00 Kč
Naše cena:
599,00 Kč

Poprvé je GS Condro® obohaceno o unikátní DIAMANT FORTESCIN® – komplex pro péči o kloubní i pojivový aparát.

Kloubní přípravek GS Condro DIAMANT® obsahuje jedinečnou molekulu glukosamin sulfát Clini-Q®. Poprvé obsahuje unikátní DIAMANT FORTESCIN® pro kloubní pouzdra, vazy a šlachy.

Maximální účinnost:
Základem všech kloubních přípravků GS Condro® je glukosamin sulfát – základní stavební molekula tzv. proteoglykanu – látek přirozeně zajišťujících pružnost a zároveň výživu kloubní chrupavky. Je také základní součástí kloubního mazu, který snižuje tření a opotřebení kloubních ploch.

„Vybroušená“ kvalita této látky je tedy jakýmsi synonymem pro skutečný klenot, kterým diamant bezpochyby je. V přípravku GS Condro DIAMANT® je obsažena v denní dávce 1600 mg čistého glukosamin sulfátu v garantované kvalitě Clini-Q®. Originální kvalita Clini-Q® je zárukou správného a vždy stejného obsahu čistého glukosamin sulfátu v denní dávce.Komplex DIAMANT FORTESCIN® je kombinace:

  • speciální účinné látky aescinu (extrakt Aesculus hippocastanum) v denní dávce 40 mg. Aescin přispívá ke správnému krevnímu zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach. Také přispívá ke zlepšení oběhu tělních tekutin na úrovni jednotlivých tkání (mikrocirkula­ce tkání)
  • vitaminu C v denní dávce 12 mg, který je důležitý pro správnou tvorbu pevné kolagenní sítě vazů, šlach, chrupavek a menisků.

Díky tomuto novému složení GS Condro DIAMANT® podporuje nejen správnou funkci kloubního, ale i pojivového aparátu.

 

S GS Condro DIAMANT® stačí pro dosažení žádoucího efektu užívat 1× denně pouhé 2 tablety, děti od 12 let 1 tabletu denně.  Tablety je možné užívat najednou nebo ve dvou denních dávkách.
Tablety lze užít kdykoliv během dne, nejlépe s jídlem nebo po jídle  a zapít dostatečným množstvím tekutiny. Možné je užívat i 2× denně 1 tabletu.

Z podstaty účinných látek vyplývá, že příznivé působení se může projevit pouze při pravidelném dlouhodobém užívání, proto je velmi důležité užívat GS Condro DIAMANT® alespoň 2 měsíce. Tuto dvouměsíční kúru opakujte 3× ročně. Pro maximální účinek je vhodné užívat přípravek trvale, zejména pokud jsou klouby silně namáhány.