Úvod »LÉKY VOLNĚ PRODEJNÉ»BOLEST»VNĚJŠÍ PŘÍPRAVKY » Aulin gel drm.gel 1x100g/3g


        

Aulin gel drm.gel 1x100g/3g

 

Kód SÚKL: 0066046
EAN kód: 8594044141697
Naše cena:
227,00 Kč

Aulin Gel 100g

Aulin gel je registrovaný lék určený k místní léčbě (k zevnímu použití) bolestivých projevů při poúrazových stavech, jako je podvrtnutí, vymknutí, naražení nebo zánět šlach. Léčivou látkou přípravku Aulin gel je nimesulid, který patří do skupiny látek s protizánětlivými a bolest tišícími účinky (odborně lokální nesteroidní antiflogistika). Jejich účinků se využívá u různých nemocí pohybového aparátu.

Aulin gel je vysoce účinný proti bolesti. Působí rychle. Přináší citelnou úlevu do několika minut od aplikace. U krémů, gelů či mastí proti bolesti závisí jejich účinek na schopnosti prostupu (uvolnění se) léčivé látky do postiženého místa. Aulin gel obsahuje speciální látku transcutol podporující prostup účinné látky přímo na místo účinku. Aulin gel se velmi dobře se roztírá, což ocení zejména pacienti trpící bolestmi zad (velká plocha). Je velmi šetrný k pokožce, nevysušuje ji a nedráždí. Aulin gel je volně prodejný lék dostupný v každé lékárně.

Pokud během dvou až tří dnů nepociťujete zlepšení, je na místě vyhledat lékaře. VŽDY vyhledejte lékaře v případě, že se podvrtnutí týká kolenního kloubu nebo cítíte bolest i při minimálním zatížení kloubu, popř. máte horečku.

Přibalová informace: aulin-gel-pil.pdf