Úvod »LÉKY VOLNĚ PRODEJNÉ»ODVYKÁNÍ KOUŘENÍ » TOPNATUR Psyllium kapsle 250 ks


        

TOPNATUR Psyllium kapsle 250 ks

 

EAN kód: 8594028192264
Běžná cena 315,00 Kč
Naše cena:
274,00 Kč

Psyllium zn. MEDICOL je jediné psyllium na trhu sterilizované párou. Tato metoda ošetření má za následek jednak snížení množství nežádoucích mikroorganismů, které se v psylliu přirozeně vyskytují a jednak rozsáhlou inaktivaci enzymů. Výsledkem je produkt vysoké hygienické kvality.

Psyllium absorbuje vodu více než dvacetkrát vzhledem ke své hmotnosti. Výsledkem je, že po smíchání s vodou silně nabobtná, vytvoří měkký gel, který ve své absorbční schopnosti pokračuje ještě v trávicím ústrojí. Tím zvyšuje objem stolice a podporuje šetrný pohyb střevního obsahu.

Psyllium je vláknina naprosto přírodní a bezpečná, užívaná milióny lidí na celém světě. Není vstřebávaná našim tělem a není návyková.

VLÁKNINA Psyllium v kapslích je svojí kvalitou a složením stejná jeko VLÁKNINA Psyllium v prášku. Vlákninu Psyllium v kapslích se nám podařilo zabalit do praktického menšího balení a dávkování rozdělit do kapslí. Psyllium v kapslích umožňuje snadnější dávkování a konzumaci.

Vláknina obsažena v tomto přípravku optimalizuje fyziologickou funkci trávicího traktu, zejména tenkého a tlustého střeva.

Je vhodná pro dlouhodobé i krátkodobé užívání. Neobsahuje fytáty, lepek ani složky mléčného či obilného původu.

Složení:

osemení Psyllia (98% čistota) 750mg v 1 kapsli, želatina, voda

Dávkování:

1-2x denně 5 kapslí, 20-25 minut před jídlem zapít alespoň 200ml vody