Smecta plv.por.1x10 sáčků

 

Kód SÚKL: 0059940
EAN kód: 3582181923004
Běžná cena 149,00 Kč
Naše cena:
125,00 Kč

Smecta je přírodní čištěný jíl s vysokou vazebnou kapacitou, jenž je schopen se vázat s hlenem sliznice zažívacího traktu a zvyšuje tak jeho kvalitu a množství. Touto cestou chrání sliznici proti infekci a škodlivým látkám a umožňuje rychlejší uzdravení.
Současně je Smecta schopna vázat toxické látky produkované infekčním původcem průjmu. Smecta nebarví stolici, není RTG-kontrastní, nezrychluje ani nezpomaluje průchod trávicím traktem. Nevstřebává se. Vylučuje se stolicí.
Přípravek SMECTA se používá k léčbě akutního a chronického průjmu u dětí (včetně kojenců) a dospělých. Bez porady s lékařem se přípravek SMECTA používá k léčbě akutního průjmu u dětí starších 3 let a dospělých, u dětí do 3 let se používá pouze na doporučení lékaře.
Na doporučení lékaře se přípravek SMECTA používá k potlačení bolestivých příznaků spojených s onemocněním jícnu, žaludku, dvanáctníku a střeva.

Dávkování:

Vždy užívejte přípravek SMECTA přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.
Pokud lékař neurčí jinak, podává se obvykle
Léčba akutního průjmu:
- u dětí :
do 1 roku: 2 sáčky denně po dobu 3 dnů, potom 1 sáček denně
nad 1 rok: 4 sáčky denně po dobu 3 dnů, potom 2 sáčky denně
- u dospělých: doporučená denní dávka na začátku léčby je 6 sáčků denně, může být snížena na 3 sáčky denně podle vývoje příznaků
Léčba jiných indikací:
- u dětí :
do 1 roku: 1 sáček denně
od 1 roku do 2 let: 1-2 sáčky denně
starší 2 let: 2-3 sáčky denně
- u dospělých: obvykle 3 sáčky denně
Způsob podání:
Obsah sáčku se musí rozpustit těsně před použitím.

ČTĚTE PEČLIVĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI!!

smecta.pdf