Úvod »DOPLŇKY STRAVY»KŮŽE, VLASY, NEHTY » DonnaHAIR FORTE 3měsíční kúra tob90 + náušnice Swarovski


    

DonnaHAIR FORTE 3měsíční kúra tob90 + náušnice Swarovski

 

EAN kód: 8594059735591
Naše cena:
710,00 Kč

DonnaHAIR® FORTE je unikátní přípravek s nejkomplexnějším obsahem účinných látek, které dlouhodobě a cíleně vyživují vlasy a tím přispívají k jejich přirozenému růstu a krásnému vzhledu.

Jedinečná kombinace čtyř synergicky působících složek Forte ActiveTM vytváří příznivé prostředí pro přirozený růst, pevnost a lesk vlasů, kvalitu pokožky a zářivou barvu vlasů.

Díky pestrému a vyváženému složení účinných látek se jedná o ideální přípravek v péči o vlasy, jejichž krásu můžete nyní doplnit také exkluzivními šperky Swarovski.

Účinky DonnaHAIR® FORTE

 1. Pomáhá při zvýšeném vypadávání vlasů
 2. Podporuje normální růst vlasů.
 3. Udržuje přirozenou kvalitu vlasů a jejich pevnost.
 4. Pečuje o kvalitu pokožky hlavy.

DonnaHAIR® FORTE obsahuje:

 • o 10% více aminokyselin (440 mg aminokyselin)
 • o 100% více biotinu (300 µg biotinu)
 • o 50% více pivovarských kvasnic (150 mg pivovarských kvasnic)
 • navíc extrakt přesličky rolní a extrakt kopřivy dvoudomé

Výživové hodnoty výrobku:

Složení v 1 tobolce DDD**
L-methionin 230 mg *
L-tyrosin 150 mg *
L-cystein 60 mg *
Biotin 300 ?g 600 %
Kyselina listová 400 ?g 200 %
Vitamin A 400 ?g 50 %
Extrakt ze sušených pivovarských kvasnic 150 mg *
Extrakt přesličky rolní (odpovídá 7mg křemíku) 71,5 mg *
Extrakt kopřivy dvoudomé 12 mg *
Zinek 7,5 mg 75 %

Aminokyseliny

Vlasy jsou až z 90 % tvořeny bílkovinou zvanou keratin, jehož základními stavebními kameny jsou aminokyseliny a jsou tudíž pro strukturu vlasu klíčové. Jediná tobolka DonnaHAIR® FORTE obsahuje zvýšenou dávku tří důležitých aminokyselin - methionin, cystein, tyrosin, které se v průběhu doby z vlasů ztrácejí a je potřeba je v dostatečném množství doplňovat.
Díky tomu je dosaženo rychlejšího nástupu účinku, působení přípravku je dlouhodobější a výsledná kvalita vlasů viditelně lepší.

Vitaminy a minerály

Přípravek DonnaHAIR® FORTE obsahuje komplex všech důležitých vitaminů a minerálů (B komplex, biotin, vitamin A, zinek, křemík), které přispívají k ochraně buněk vlasů a celého těla před nepříznivými účinky volných radikálů a podporují jejich přirozenou regeneraci.

Rostlinné extrakty

Extrakt přesličky rolní a extrakt kopřivy dvoudomé, které jsou obsaženy také v tomto přípravku, jsou bohatým zdrojem dalších důležitých aminokyselin, vitamínů a stopových prvků.

Dávkování:

Jedna tobolka DonnaHAIR® FORTE denně obsahuje vyváženou kombinaci a množství účinných látek, kterými cíleně vyživujete své vlasy. Je možné užívat kdykoliv během dne.

Nejlepších výsledků dosáhnete pravidelným užíváním. Příznivý účinek se dostavuje již po prvním měsíci užívání od zahájení výživového režimu.

Přípravek DonnaHAIR® FORTE mohou užívat diabetici, těhotné a kojící ženy.