Úvod » KOSMETIKA » Sluneční ochrana » Na opalování » La Roche-Posay ANTHELIOS ANTI-IMPERFECTIONS KOREKČNÍ GEL-KRÉM SPF 50+ 50ml


        

La Roche-Posay ANTHELIOS ANTI-IMPERFECTIONS KOREKČNÍ GEL-KRÉM SPF 50+ 50ml

plet´ se sklonem k akné

 

Naše cena:
490,00 Kč

ANTHELIOS ANTI-IMPERFECTIONS KOREKČNÍ GEL-KRÉM SPF 50+ je dermatologický přípravek ochrany před sluncem, obohacený o kyselinu salicylovou a Niacinamid.

Formule poskytuje velmi vysokou širokospektrální ochranu (UVA-PF 21, ochranu před UVB zářením, infračerveným zářením A a poškozením vlivem znečištění) pro pleť se sklonem k akné s rizikem vzniku stop po akné v důsledku UV záření a výsevu akné po sluneční expozici. Dlouhotrvající kontrola lesku

Vysoce voděodolný.

VLASTNOSTI

XL-PROTECT™ poskytuje vysokou, fotostabilní, širokospektrální UVA/UVB ochranu. Optimální ochranný faktor SPF 50+ poskytuje vyšší ochranu před paprsky UVA záření (vyšší než požadavky Evropské unie na kvalitu opalovacích přípravků) díky filtrační technologii XL-Protect™ a termální vodě z La Roche-Posay, která působí jako zklidňující antioxidant.

Technologie AIRLICIUM™ se zmatňujícími mikročásticemi okamžitě absorbuje sébum a odpuzuje pot pro dlouhodobý dry touch efekt bez lesku.

Obohaceno KYSELINOU SALICYLOVOUNIACINAMIDEM, formule cílí na existující nedokonalosti pleti a pomáhá předcházet stopám po akné v důsledku UV záření.

ÚČINNOST PŘÍPRAVKU

Anthelios je již více než 30 let průkopníkem v přelomových inovacích: UVA filtry, širokospektrální ochrana, textury & technologie.

Klinicky prokázaná účinnost na citlivé a intoleratní pleti vůči slunci. Účinnost přípravků Anthelios byla prokázána 31 klinickými studiemi in vivo, které byly provedeny světově uznávanými dermatologickými odborníky v oblasti fotodermatologie.

TEXTURA & APLIKACE

Nemastný.
Nelepivý.
Nezanechává bílé stopy.

Pro zachování ochrany aplikujte opakovaně a v dostatečném množství. Aplikujte ochranný prostředek před expozicí na slunci. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem.
K vnějšímu použití.