Úvod »ZDRAVOTNÍ POTŘEBY»Přípravky na inkontinenci » ENTEROL POR.CPS.DUR.10X250MG


        

ENTEROL POR.CPS.DUR.10X250MG

 

Kód SÚKL: 0010502
EAN kód: 3583316669187
Běžná cena 179,00 Kč
Naše cena:
159,00 Kč

Enterol náleží do skupiny probiotik, což jsou zdraví prospěšné mikroorganismy, jejichž užívání v přiměřených dávkách prokazatelně přináší jejich hostiteli příznivé účinky, jako například zlepšení rovnováhy střevní mikroflóry. V případě Enterolu se jedná o mikroorganismus Saccharomyces boulardii – terapeutickou kvasinku.

Jedna tobolka i jeden sáček mají stejný obsah léčivé látky.

Jak ENTEROL® pomáhá?

Kvasinky obsažené v Enterolu dokáží dočasně zastoupit funkci přirozené střevní mikroflóry. Fungují jako její dočasný zástupce, brání střevo proti útokům virů a bakterií a poskytují tak poškozené střevní sliznici a mikroflóře čas k její regeneraci. Působí tím zároveň jako dočasný štít proti virům a bakteriím i jako pomocník při obnově populace mikroorganismů tělu vlastních.

Kdy ENTEROL® užívat?

Enterol můžete užívat kdykoli trpíte průjmem.

Ať už se jedná o průjem virový /tzv.střevní chřipka/ nebo průjem bakteriální /např. v letních měsících po požití závadných potravin/. Stejně tak je Enterol vhodná volba při průjmu, který provází užívání antibiotik. Ty často likvidují kromě patogenních mikroorganismů i prospěšné bakterie ve střevě – vzniká tzv. antibiotický průjem.

Jak ENTEROL® užívat?

Enterol dávkování

Enterol ve formě tobolek mohou užívat dospělí, mladiství i děti. Tobolky se polykají celé a zapíjejí dostatečným množstvím tekutiny. Dětem do 3 let je třeba podávat pouze obsah tobolek. Tobolku je třeba otevřít a její obsah smíchat s vodou, oblíbeným nápojem, potravou, nebo nasypat do kojenecké láhve.

Enterol ve formě prášku pro přípravu suspenze se doporučuje podávat dospělým a dětem od 3 let. Obsah sáčku se smíchá s vodou, oblíbeným nápojem nebo potravou.

Enterol se nesmí zapíjet ani míchat s velmi studeným nebo velmi teplým nápojem ani potravou, došlo by k poškození životaschopných buněk. Nemíchejte s alkoholickými nápoji.

ČTETE PEČLIVĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI!!

enterol.pdf