Úvod »ZDRAVOTNÍ POTŘEBY»Přípravky na inkontinenci » TENA Vložky Lady Mini Magic 34ks


        

TENA Vložky Lady Mini Magic 34ks

 

EAN kód: 7322540118056
Naše cena:
85,00 Kč

TENA Lady Mini Magic poskytuje TROJÍ OCHRANU proti protečení, zápachu a vlhkosti. Jsou maximálně diskrétní, jemné a pohodlné. Absorbují tekutinu rychleji než běžná slipová vložka. Kopírují tvar ženského těla.

TENA Lady Mini Magic je malá a hedvábně jemná a mnohem více absorpční než běžná slipová vložka. TENA Lady Mini Magic poskytuje pocit sucha a jistoty.

Nenechte si zkazit náladu ani lehkým únikem moči. Slipové vložky TENA Lady se Controlsystémen Fresh Odour a jedinečnými aktivními mikroperličkami snižují tvorbu zápachu. S pomůckami TENA Lady se budete cítit svěže a sebejistě, ať už vás potká cokoli.

Anatomicky tvarovaná TENA Lady Mini Magic je maximálně diskrétní a vaši blízcí se tak nemusí vzdát aktivního života.

  • Vyšší absorpce než u běžných slipových vložek

  • Sytém kontroly zápachu Fresh Odour Control dodá pocit jistoty

  • Kopíruje anatomii ženského těla

Dermatologicky testovaná

Všechny materiály jsou dermatologicky testované pro maximální bezpečí a pohodlí pokožky.

Hedvábně jemné a měkké

Slipové vložky TENA Lady mají hedvábně jemný porch připomínající textilii, který je výjimečně šetrný k pokožce. Díky tomu jsou TENA Lady tak pohodlné. Zapomenete, že je nosíte.

Vrchní vrstva QuickDry pro okamžitý pocit sucha

Vložka TENA Lady má speciální perforovaný povrch, kterým do sebe v mžiku absorbuje kapalinu a zanechá na vaší pokožce pocit svěžesti a sucha. S pomůckami TENA Lady se budete cítit pohodlně a v suchu, ať už vás potká cokoli.