- Úvod
- DOPLŇKY STRAVY
- DĚTI A MAMINKY
- RAKYTNÍČEK Frutty želatinky +Zn+Se+Vitamín E MIMONI 60ks
RAKYTNÍČEK Frutty želatinky +Zn+Se+Vitamín E MIMONI 60ks
- Akce

- Kompletní specifikace
RAKYTNÍČEK Frutty želatinky +Zn+Se+Vitamín E MIMONI 60ks139,00 Kč/ ks
Nové ovocné želé Rakytníček Frutty MIMONI je doplněk stravy pro děti ve formě želatinek. Obsahuje směs ovocných koncentrátů včetně rakytníku, živé kultury, vitamin E, minerální látky zinek a selen. Skvěle chutnají a neobsahují žádné konzervanty ani barviva. Toto multivitaminové mlsání si děti mohou brát s sebou na kroužky, do školy nebo může sloužit jako pravidelná odměna za zvládnutí dalšího náročného dne.
Rakytník řešetlákový je vhodný na podporu obranyschopnosti organizmu, podporuje činnost srdce a trávicího traktu, pomáhá udržovat zdravou pokožku. Zinek se selenem přispívají ke správné funkci imunitního systému, jsou důležité pro udržení normálního stavu vlasů, nehtů. Společně s vitamínem E působí jako antioxidanty.
- Nové ovocné želatinky s rakytníkem a banánem.
- Pro děti od 3 let.
- Vhodné i pro celiaky, těhotné a kojící ženy.
Balení obsahuje 60 ks. Hmotnost obsahu 110 g.
Dávkování a způsob užití
Doporučená dávka pro děti od 3 let: 1 Rakytníček 2-3x denně rozžvýkat a spolknout (5 g).
1,4 miliardy probiotik v denní dávce.
Složení
Směs ovocných koncentrátů a pyré z jablka, višně, banánu 3,5 %, rakytníku 2 %, citrónu, želírující látka: jablečné a citrusové pektiny, vitamin E (DL-alfa-tokoferol acetát), citrusová vláknina, Bacillus subtilis, koncentrát šťávy černé mrkve, síran zinečnatý, seleničitan sodný, přírodní aroma višeň-banán, regulátor kyselosti: citrát draselný.
| Obsah aktivních látek | V 5 g | % RHP* |
|---|---|---|
| Rakytníkové pyré | 100 mg | není stanovena |
| Vitamin E | 12 mg | 100 % |
| Zinek | 3,5 mg | 35 % |
| Selen | 14 µg | 25 % |
| Bacillus subtilis | 1,4 x109 CFU** | není stanovena |
*RHP - referenční hodnota příjmu
**CFU - počet živých mikroorganizmů (colon-forming unit)
Upozornění
Není vhodné pro děti do 3 let. Případná změna barvy neovlivňuje kvalitu přípravku.
