DĚTI A MAMINKY
ACC 20 mg/ml sirup snižuje vazkost hlenu
Volně prodejný lék k vnitřnímu užití RYCHLÉ
Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylov
Lék s účinnou látkou dexpanthenolum /
Lék s účinnou látkou dexpanthenolum /
BioGaia Protectis je doplněk stravy. Obsahuje
Bronchipret® tymián a břečťan sirup K léčbě
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE
Espumisan® ve formě kapek je osvědčený lék
Fenistil por.gtt.sol.1x2 - zmirňuje svědění při
Přípravek Ibalgin 200 obsahuje léčivou látku
Složení Léčivá látka: Clotrimazolum 10 mg v 1 g
Infadolan mast 1x100 g retinoli
Infadolan mast 1x30 g retinoli
Osmoticky působící laxativum Laktulosa se ve
Osmoticky působící laxativum Laktulosa se ve
Sirup na kašel, šetrný, bezpečný, s příjemnou
Složení: Ibuprofenum 100 mg v 5 ml suspenze.
olynth 0,05% (xylometazolini hydrochloridum)
olynth HA 0,05% (xylometazolini hydrochloridum)
Nosní sprej Olynth Plus způsobuje rychlé stažení
Otrivin® 0,5‰ nosní kapky Přípravek Otrivin® 0,5‰
Otrivin® 0,5‰ nosní sprej s dávkovačem pro děti
Příbalové informace Příbalová informace „VP"
Paralen 500 por.tbl.nob.24x léčivý příprevek
Paralen susp.1x100ml/2. Paralen sus se podává
Přípravek PROSPAN je fytofarmakum, expektorans.
Sirup : Robitussin Expectorans Guaifenesinum 100
Přípravek Robitussin Junior obsahuje léčivou látku
Složení - účinné látky: Butamirati
Pastilky se používají k léčbě bolesti v krku u
Účinná látkaBenzydamin Další látky
Účinné látky: Benzydamini hydrochloridum 3,0 mg v
Pastilky se používají k léčbě bolesti v krku u