Úvod » LÉKY VOLNĚ PRODEJNÉ » KAŠEL » Mucosolvan pro dospělé por.sir.1x100ml


        

Mucosolvan pro dospělé por.sir.1x100ml

 

Kód SÚKL: 0258032
EAN kód: 8590347000686
Naše cena:
159,00 Kč

Sirup na kašel, uvolňuje zahlenění, usnadňuje vykašlávání a pomáhá přirozené obraně těla.

Mucosolvan® pro dospělé sirup má pro dospělé pacienty pohodlné dávkování jen 2krát denně. Primárně je určen pro dospělé, ale mohou jej užívat, po poradě s lékařem i děti od 1 roku věku. Zejména pak v počátečních stádiích onemocnění viz. příbalová informace.

Mucosolvan® pro dospělé sirup pomáhá obnovit normální funkce dýchacích cest a plic. Působí ihned po podání a pomáhá k Vašemu rychlému uzdravení. Mucosolvan® pro dospělé sirup se nejprve příjemně rozlije v krku a v dýchacích cestách, potom uvolňuje zahlenění, zkapalní lepkavý hlen, který způsobuje kašel a usnadňuje vykašlávání hlenu ven z dýchacích cest. Zmírňuje a léčí kašel. Tímto zároveň pomáhá přirozené obraně plic a dýchacích cest. Umožní Vám brzy dýchat opět volně a zhluboka.

Mucosolvan® pro dospělé sirup je v lahvičce s odměrkou, která umožňuje snadné a přehledné dávkování: Mucosolvan® pro dospělé sirup, neobsahuje alkohol ani cukr a je vhodný i pro diabetiky.

 

5 ml sirupu obsahuje 30 mg ambroxol-hydrochloridu.

 

Před užíváním sirupu Mucosolvan® pro dospělé si přečtěte pečlivě příbalovou informaci a pokud máte nějaké dotazy, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Příbalová informace přípravku
Před užíváním sirupu na kašel Mucosolvan® pro dospělé se prosím ujistěte, že jste si pečlivě přečetli příbalovou informaci.

mucosolvan.pdf