Úvod » LÉKY VOLNĚ PRODEJNÉ » VITAMÍNY A IMUNITA » Celaskon 500mg Červený pomeranč tbl.eff 30x500


        

Celaskon 500mg Červený pomeranč tbl.eff 30x500

 

Kód SÚKL: 0230053
EAN kód: 8584005016539
Naše cena:
185,00 Kč

Celaskon 500mg Červený pomeranč tbl.eff 30x500

léčivý přípravek

Přípravek Celaskon 500 mg červený pomeranč se užívá na posílení odolnosti organizmu při infekčních onemocněních jako je chřipka a nachlazení.
Užívaní Celaskon 500 mg červený pomeranč zmírňuje a zkracuje příznaky chřipky a nachlazení.
Přípravek Celaskon 500 mg červený pomeranč posiluje imunitní systém, snižuje možnost onemocnění nachlazením.
Přípravek Celaskon 500 mg červený pomeranč pokrývá zvýšenou potřebu vitamínu C v organismu ve stresových situacích.
Přípravek Celaskon 500 mg červený pomeranč obsahuje vitamin C, který je důležitý pro růst a udržování zdravých kostí, zubů, dásní, vaziva a cév, pro tvorbu látek účastnících se přenosu nervových vzruchů, pro tvorbu hormonů, pro vstřebávání železa z potravy, pro normální imunitní odpověď na infekci a pro hojení ran.
Lidský organismus si vitamín C neumí sám vytvořit, proto je nezbytné jej do organismu dodávat.
Celaskon 500 mg červený pomeranč se dále užívá při stavech zvýšené potřeby vitamínu C, při graviditě, kojení, v době intenzivního růstu, u starších osob, u sportovců, při nadměrné fyzické a duševní práci, po těžkých úrazech, při popáleninách a rozsáhlých operacích. Zvýšená potřeba je též u kuřáků. Užívá se jako doplňková léčba infekcí, zvláště dýchacích cest, dále jako podpůrný prostředek při zdlouhavém hojení ran a zlomenin.

Dávkovávní:

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře, nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem, nebo lékárníkem.
Doporučená dávka přípravku je jedna tableta denně. Pokud lékař neurčí jinak, je možné podávat po dobu 7 - 14 dní, v případě, že se však vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší, poraďte se o dalším postupu s lékařem.
Při léčbě hypovitaminózy C (nedostatek vitaminu C) se používají dávky vyšší, a to až 2000 mg denně, podle doporučení lékaře.

Tabletu nechte rozpustit asi ve 150 ml vody a vypijte.

ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI!!

Přiabalová informace :

celaskon50.pdf