Úvod » DOPLŇKY STRAVY » LEDVINY A MOČOVÉ CESTY » Walmark Urinal D-manosa Forte 10 sáčků


        

Walmark Urinal D-manosa Forte 10 sáčků

 

Naše cena:
285,00 Kč
Walmark Urinal D-manosa Forte je doplněk stravy dostupný v sáčcích ve formě prášku rozpustného ve vodě. Dle vaší preference ve studené nebo teplé.
Obsahuje vysoký obsah D-manosy a patentovanoou kombinaci kanadských brusinek a vitaminu D. Dále obsahuje extrakt z listu břízy a jsou použita náhradní sladidla, mannitol, xylitol a Erylite - směs extraktu stevie a erythritolu, která činí přípravek šetrným k Vašim zubům.
Neobsahuje konzervanty, barviva, lepek, laktózy, včelí produkty.
Výborná malinová chuť a příjemná vůně.
Vitamin D přispívá k udržení zdravých kostí, zubů a normálních svalových funkcí, k normální funkci imunitního systému u dětí i dospělých.
Brusinka obecná je antioxidant podporující přirozenou obranyschopnost.
Bříza bělokorá podporuje normální funkce močových cest - ledviny.
 
Dávkování:
Akutně: 2 sáčky denně po dobu 5 dní, ráno a večer
Dlouhodobě: 1 sáček denně, nejlépe večer
Sex: 1 sáček do 1 hodiny po pohlavním styku

Obsah sáčku rozpusťte ve 200 ml vody, studené nebo teplé do 40 °C. Vypijte nejlépe po jídle.
 
Složení:
Denní dávka obsahuje: Klikva velkoplodá 620 mg (min. 5 % PAC - 31 mg), D-manosa 2 000 mg, Vitamind D (200 IU) 5 mcg (100 %*), Bříza bělokorá 250 mg.

*RHP - referenční hodnota příjmu.

Složení: D-manosa, sladidla (erythritol, mannitol, xylitol, steviol-glykosidy), kanadská brusinka (klikva velkoplodá) prášek, regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma malina a brusinka, bříza bělokorá extrakt, cholekalciferol.
 
Upozornění:
Nevhodné pro děti do 12 let. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Jste-li těhotná nebo kojíte, poraďte se o užívání s lékařem.