- Úvod
- KOSMETIKA
- Tělová kosmetika
- Tělové krémy
- La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M balzám 200ml
La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M balzám 200ml

- Kompletní specifikace
La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M balzám 200ml499,00 Kč/ ks
Balzám pro pokožku se sklonem k atopickému ekzému.
RELIPIDAČNÍ BALZÁM POMÁHÁ OBNOVOVAT KOŽNÍ BARIÉRU A UDRŽOVAT ROVNOVÁHU MIKROBIOMU.
PROTI PODRÁŽDĚNÍ, PROTI SVĚDĚNÍ, BEZ PARFÉMU.
Okamžitě zklidňuje. Pomáhá oddalovat akutní fáze extrémního vysušení pokožky a prodlužovat období klidu u pokožky se sklonem k atopickému ekzému.
Stačí pouze 1 aplikace denně!
VLASTNOSTI
Velmi suchá a citlivá pokožka novorozenců, kojenců, dětí a dospělých se sklonem k atopickému ekzému a alergii.
Inovace vyplývající z 25letého výzkumu:
LIPIKAR BAUME AP+ s exkluzivní patentovanou aktivní ingrediencí Aqua Posae Filiformis působí na 2 klíčové faktory, které ovlivňují stav pokožky se sklonem k atopickému ekzému:
- Pomáhá obnovovat a udržovat rovnováhu mikrobiomu.
- Pomáhá obnovovat a chránit kožní bariéru.
Nemastná, nelepivá textura. Rychlé vstřebávání pro usnadnění a urychlení každodenního použití. Bez parfémů. Vhodné i pro pokožku alergickou na nikl.
Atopické dermatitidě lze předcházet! Používání emoliencia během prvních tří týdnů života zmírňuje relativní riziko rozvoje atopické dermatitidy u vysoce rizikových dětí, a to o 50 %. Vysoce rizikové děti jsou novorozenci s rodičem nebo sourozencem, u nichž je/byla diagnostikována atopická dermatitida, astma či alergická rýma. Nejsilnějším a nejrizikovějším faktorem atopické dermatitidy je právě předchozí výskyt tohoto onemocnění v rodině.
ÚČINNOST PŘÍPRAVKU
I pro novorozence!
Klinicky prokázaná tolerance na pokožce novorozenců.
TIP: Používání emoliencia v rané fázi života může hrát zásadní roli v prevenci atopické dermatitidy.
